Doğal Arıcılığın Adresi

Apilife Hakkında

Apilife Arıcılık Ürünleri

Firmamıız 40 yıllık arıcılık deneyimi bulunan 2 profesyonel arıcı tarafından kurulmuş olup, Apilife markası altında ; arı ve arıcılık ürünlerini ve bu konudaki gelişmeleri  siz değerli müşterilerimize anlatmak ,ar-ge çalışmaları ve ilgili üniversitelerin desteği ile yeni doğal kalıntı bırakmayan çevreye ve insan sağlığına zararı olmayan ürünleri en kaliteli ve en uygun fiyatlarla sunmayı amaçlamaktadır. 

Yaşanabilir bir dünya için arı popülasyonunun ne kadar önemli olduğunun bilincinde olan firmamız hem gıda konusunda hem de Arı Premiks üretimi konusunda dikkatli ve hassas davranmakta olup bal ve diğer arı ürünlerinde kalıntı kalmaması gerektiğini, 50.000’e yakın arıcı dostuyla hem güncelleme hem de uygulama eğitimlerini devam ettirmektedir.

Bize Ulaşın1236

1976
Sektöre Başlangıcımız
Firmamız 40 yıllık arıcılık deneyimi bulunan 2 profesyonel arıcı tarafından kurulmuş olup, Apilife markası altında; arı ve arıcılık ürünlerini ve bu konudaki gelişmeleri siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.
1991
Medikal Sektörüne Başlangıç
1991 yılında laboratuvar malzemeleri ve laboratuvar gereçleri satışı ve pazarlaması konusunda hizmete başlamış olan şirketimiz, sonraki yıllarda moleküler konusuna girerek branşlaşmış olup, halen faaliyetlerini sürdürmektedir..
2011
Şirketlerin Birleşmesi
2011 senesinde arıcılık ve medikal sektörlerindeki şirketlerimizi birleştirerek büyüme kararı aldık.

Apilife Ürünleri

o1

Apilife Arı Sütü

İncelemek & Satın Almak İçin Tıklayınız

Arı sütü, 6-12 günlük isçi arıların kafalarındaki çene altı (Mandıbular) ve hipofarenks (Hypophryngeal) bezlerinden salgılanan, besin değeri ve biyolojik aktivitesi çok yüksek değerli bir üründür..

o1

Apilife Karışımlar

İncelemek & Satın Almak İçin Tıklayınız

Propolis, bal, arı sütü ve benzeri karışımlar. Sağlıklı yaşam için karışımlarımızı tercih edebilirsiniz. Yüksek performans için gıda takviyeleri.

o1

Apilife Varrobit

İncelemek & Satın Almak İçin Tıklayınız

Arılarda vitamin ve yem katkısı olarak kullanılır.Kekik yağında bulunan thymol gıda ürünlerinde kullanımına izin verilen doğal bir maddedir ve tamamen güvenlidir. Arılarda varrobit mücadelesinde kullanılır

o1

Apilife Oğul Birleştirme & Çekme

İncelemek & Satın Almak İçin Tıklayınız

Apilife oğul birleştirme ve çekme ürünleri. Oğulun çıkacağı kovana yakın başka bir boş kovanın içine sprey olarak sıkılarak konulur.

o1

Apilife Arı Oral Çözelti Tozu

İncelemek & Satın Almak İçin Tıklayınız

Apilife oral çözelti tozu,arıların vitamin ve mineral ihtiyacını gidermek için doğal katkısız bir üründür. Sonbaharda genç ve yeni nesil arıların kışa sağlıklı ve güçlü girmesini sağlayan ana ürünlerdendir.

Neden Apilife?

Yaşanabilir bir dünya için arı popülasyonunun ne kadar önemli olduğunun bilincinde olan firmamız hem gıda konusunda hem de Arı Premiks üretimi konusunda dikkatli ve hassas davranmakta olup bal ve diğer arı ürünlerinde kalıntı kalmaması gerektiğini, 50.000’e yakın arıcı dostuyla hem güncelleme hem de uygulama eğitimlerini devam ettirmektedir.

 

Neden Apilife?
 Çünki biz 40 yıllık bir deneyime sahibiz.
 Çünkü biz, arıcılığın hem üretim hem satış yani her alanında faaliyet göstermekteyiz.
 Çünkü biz ticaret yapmanın para kazanmaktan değil, müşteri memnuniyetinden geçtiğini biliyoruz.

Bize Ulaşın..